HANGİ UBS EKİPMANINA İHTİYACIM VAR?

Etiketleme, kodlama ve markalama çözümleri sunuyoruz

 

Şu anda bu makaleyi okumanız sebebiyle ürün, koli veya paletleriniz için etiketleme, kodlama ve markalama ihtiyaçlarınız olduğunu varsayıyoruz. Bu ambalaj türlerini geleneksel barkod, QR kod veya parti numarasıyla tanımlamanız gerekebilir. İçerikler kısmı eklemeniz ve hatta kolileri logolar veya resimlerle tasarlamanız gerekebilir.

 

Bu kısa yazıda, işletmenize en uygun ekipmanımızın hangisi olduğunu kısaca açıklayacağız.

 

 

Palet etiketleme (üçüncül ambalaj)

Paletleri etiketlerken, etiketin fiziksel konumundan etiketin içeriğine kadar çeşitli gereksinimler vardır. Bütün bu özellikleri karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ürünlerimizde:

 

 

 

 

 • APL8000 – Paleti 1, 2 veya 3 taraflı etiketleyebilir. Amiral gemimiz.

 • APL8000 ELV – Değişken yüksekliklerde paletleri etiketlemek için tasarlanmıştır. 800mm’den 2400mm’e kadar etiketleme yapmaktadır.

 • APL38s – Paletin 1 veya 2 tarafına baskı yapabilen daha kompakt ve kullanışlı bir makine.

 
 
Etiquetado_Palets_Impresión_Aplicación_Etiqueta

Koli etiketleme (ikincil ambalaj)

Palet etiketlerinde olduğu gibi koli etiketleme konusunda da yönetmelikler vardır ve buna ek olarak her üretim hattının kendine has özellik ve sınırları vardır. Örnek olarak:

 

 

 

 

 • APL35s – Her hatta uyum sağlayabilen ve sunduğu çok sayıda etiketleme yöntemi sayesinde en zorlu kadanslarla dahi başa çıkabilen çok yönlü bir makine.

 • APL35siAynı konsept, özellikle entegratörler için.

 
 
 
Impresion_Aplicacion_Etiquetas_Caja

 

Different_Applications_Labels_Boxes

Karton üzerine doğrudan kodlama (ikincil ambalaj)

Koli etiketleme çok fazla kullanılan bir seçenek olmasına rağmen en iyi seçenek değildir. En pratik olan seçenek doğrudan kodlamadır. Bir etiketin içeriğini kolinin yüzeyine basmak, bunları doğrudan hat üzerinde kişiselleştirebileceğiniz için her ürün için her zaman farklı kolileri depolama zahmetinden sizi kurtaracaktır. Ayrıca maliyetlerden de tasarruf edeceksiniz.

 

APLINK yazıcı ailesi çok yönlü ve herhangi bir üretim hattına kolayca entegre edilebilmektedir. Gözenekli (oluklu mukavva gibi) veya gözeneksiz (laklı karton gibi) herhangi bir yüzeye, herhangi bir metin veya kod, sembol, logo veya resim basabilmektedirler. Bu yazıcı ailesinden sahip olduklarımız:

 

 

 

 

 • APLINK MRX72 – 110 m/dak hızında 72 mm yüksekliğe kadar mesajları yazdıran sağlam ve güvenilir bir yazıcı .

 • APLINK MRX140 – Sağlam, 140 mm yüksekliğe kadar mesaj yazdırabilir.

 • APLINK MRX BiColor – Piktogramların ve renk gerektiren diğer logoların basılması için MRX’in mükemmel bir uyarlaması .

 • APLINK LCX1717 mm yüksekliğe kadar mesaj yazdırmak için en ekonomik çözüm .

 • APLINK LCX72 – 72 mm yüksekliğe kadar kodlama yapmak için en ekonomik çözüm .

 
 
 
APLINKMRX_Marcaje_Industrial
APLINKMRXUVLED_Impresoras_cajas

 

Çözümler eksiksiz ve hat üzerinde uyarlanabilir olabilir. Örneğin UVLED kürleme lambamız, her türlü yüzeye kodlama yapmak için donatılabilir. Bu nedenle, teklifi ihtiyaçlarınıza göre hazırlamak için satış ekibimizle iletişime geçmenizi öneririz.

Ürün kodlama (birincil ambalaj)

Belki de ihtiyacınız daha basittir ve istediğiniz ürüne veya FlowPack paketleme makinesi filmlerine lot numarası ve son kullanma tarihlerinizi yazdırmanıza olanak tanıyan, daha da kompakt bir yazıcıdır. Bu konuda sunduğumuz çözüm şudur:

 

 

 

 • TJX – Geleneksel yazıcı kartuşlarıyla çalışan ve çok kullanışlı olan kompakt, sağlam bir yazıcı. Öyle ki Bluetooth ile tabletinizden bile yönetebilirsiniz.

 
 
 Impresion_Directa_sobre_Producto

 

CIJ teknolojisinin aksine yüksek çözünürlüklü TJX yazıcılarımız (TIJ teknolojisi), barkod, QR, datamatrix vb. metinleri yazdırırken en mükemmel bir okunabilirlikle elde etmenize olanak sağlar.

Broşürü indirin

 


United Barcode Systems ile iletişime geçin

Ekipmanlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve aplikatörler, yazıcılar veya projeniz hakkında tüm sorularınızı yanıtlamak için sizi uzmanlarımızla iletişime geçmeye davet ediyoruz.

 

Sizi ayrıca etiketleme, kodlama ve markalama süreçlerinin yönetim yazılımı UBS Designer hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyoruz.

 

Hangi ürünümüzün işletmeniz için uygun olduğuna karar veremediniz ama etiketleme, kodlama ve markalama ihtiyaçlarınız varsa, ekibimizle iletişime geçin. 

 

 

 

 

 

Hangi çözümün sizin için uygun olduğu konusunda şüpheleriniz mi var?

Uzmanlarımızla görüşün

 

 

 • PAYLAŞ:

İLGİLİ

EKOETİKETLER NEDİR VE ÜRÜNLERİME NASIL DAHİL EDERİM?

UBS, sana ekolojik etiketleme nedir, mevcut ecoetiket türleri nelerdir ve bunları ürününe, ambalajına veya paketlemene nasıl uygularsın, bunları açıklıyor.

Ahşap palet markalama neden önemlidir?

UBS size bunu en kolay, en hızlı ve en ekonomik şekilde nasıl yapacağınızı açıklıyor.

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.