Markalama ve Kodlamada Birincil Ürün: TIJ

Çeşitli plastik yüzeylere, shrinkli yüzeylere, ekstrüzyonlara, gözenekli ve gözeneksiz her türlü yüzeye baskı yapmak için ideal çözümü sunmaktadır.

  • PAYLAŞ:

Birincil ambalajlamada ürün tanımlama tedarik zincirinde doğru bir izlenirlik garanti etmek için önemli bir unsurdur. 

Son yıllarda ürün kümelerinin ve paketlerinin hakim olduğu birincil ürünlerdeki trendleri göz önünde bulundurarak, Termal Inkjet (TIJ) teknolojisi, çeşitli plastik yüzeylere, shrinkli yüzeylere, ekstrüzyonlara, gözenekli ve gözeneksiz her türlü yüzeye baskı yapmak için ideal çözümü sunmaktadır.

 

United Barcode Systems TJX Serisi yazıcılar, temiz bir baskı, yüksek hız ve dakikada daha fazla alanı kodlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

LED UV Curing Systems On-Board Security System® sayesinde, TJX UVLED Serisi farklı türlerde gözenekli ve gözeneksiz yüzeyler üzerine doğrudan kodlama yapmak için geliştirilmiştir.

 

Her türlü üretim hattına uyarlanabilen kompakt tasarımı sayesinde diğer teknoloji ve ekipmaların arasından kolayca sıyrılmaktadır.

 

Ekipmanın kolay ve kullanışlı bir arayüzle iletişim halinde olmasını sağlayan UBS Designer yazılımımız sayesinde çeşitli metinler, formüller, logolar, görseller ve tarihler oluşturabilir ve düzenleyebiliriz.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Her türlü yüzey üzerine yazdırmak için en temiz çözüm.

TJX Series

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.