Gerçek Zamanlı Otomatik Grup Ambalaj Etiketleme (Koli, Çuval, Wrap-pack, vb.)

Farklı etiketleme tekniklerimiz sayesinde, hareket halinde, durur halde ya da yüksek hızlarda, grup ambalajların ön, yan, arka, üst, köşe kısımlarını etiketleyebiliriz.

  • PAYLAŞ:

Üretim sürecini iyileştirmede, üretim hattının her basamağının otomatize edilmesi ve bu amaçla seçilen ve kullanılan makinaların performansı büyük önem taşır.

 aplic_zone_EN

 

UBS Otomatik Yaz-Yapıştır Etiketleme Sistemleri, paketleme hattının ikinci basamağı olan grup ambalajları, maksimum titizlikle etiketleyerek otomasyonunu sağlar. Etiketler, gerçek zamanlı olarak yazdırılıp, yapıştırıldığından, üretim hattı ve ürün hakkında gerçek zamanlı referans, miktar, son kullanma tarihi, seri numarası, barkod gibi bilgileri verir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Otomatik Yaz-Yapıştır Etiketleme Sistemleri, üretim hattındaki etiketleme gereksinimlerini karşılamak için teknolojik olarak tasarlanmıştır.

APL35s ve 35si

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.