UBS KALİTE POLİTİKASI ve sertifikalar

symbol-ce-mark
CE Uygunluk Beyanı, imalatçı tarafından CE işaretini taşıyan ürünlerimizle ilgili AB gerekliliklerinin yerine getirildiğini göstermek için hazırlanan yazılı ve tek beyandır.  

iqnet-certificate-ubs

UNE-EN ISO 9001 standardına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi uygulaması sayesinde, United Barcode Systems, müşterinin gereksinimleri ve geçerli düzenlemeleri karşılayan ürün veya hizmetleri doğru bir şekilde sağlamaktadır. 

 

Sertifika: UBS ISO

 

 

Ciege-excellent-management-2023

Sermaye gücü, kara geçme, büyüme, uluslararasılaşma, insan kaynakları yönetimi, KSS, müşteri memnuniyeti, kalite, inovasyon, ticari risk yönetimi ve dijitalleşmenin 50’den fazla temsili göstergesi değerlendirildikten sonra, finans gazetesi elEconomista tarafından CIEGE mükemmel iş yönetim mührünü kazandık.


Sertifika: CIEGE – Mükemmel İş Yönetimi

 

SME-innovative-field-research-symbol

 


İspanya Ekonomi ve Rekabet Bakanlığı, United Barcode Systems’ı araştırma, teknolojik geliştirme ve inovasyon alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak tanıyarak, YENİLİKÇİ KOBİ mührü verdi. Ünlü I+D+i
.

 

Ecotic-gestion-residuos-apartados-electricos

 

ECOTIC, elektrikli ve elektronik ekipman üreticileri ve distribütörleri olarak uymamız gereken yasal gerekliliklere cevap veren, atık elektrikli ve elektronik ekipmanlarımızın (WEEE) doğru yönetimi konusunda bize yardımcı olan bir kuruluştur.


 


United Barcode Systems olarak, etiketleme, kodlama ve markalama sistemlerinde öncü bir firmayız. Misyonumuz, pazarın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı kalarak verimli, esnek ve istikrarlı çözümler yaratmak, geliştirmek ve uygulamaktır. 

 

United Barcode Systems olarak, ürün ve teknolojlerimizle, üretim süreçlerini iyileştirmekte ve maliyetleri düşürmekteyiz böylelikle %100 müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz.  Yenilikçi yönetim şeklimiz, çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz eğitim ve yasalara her koşulda uygunluk ilkemiz ile sürekli gelişim ve süreklilik amaçlıyoruz.

 

Kalite politikamızın temel amacı, sürekli gelişme ve iyileştirme sistemine odaklanmamızdır. Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentilerinin yanı sıra işimiz için geçerli olan yasal ve düzenleyici gereklilikleri sürekli olarak iyileştirmeye ve bunlara uymaya devam ediyoruz.

 

United Barcode Systems kalite politikası aşağıdaki temellere dayanır:

 

  • Mevcut yasal düzenlemelere uygunluk: CE sembolü, tüm ürünlerimizin temel güvenlik ve sağlık gerekliliklerine uygunluğunu simgelemektedir. Aynı zamanda UNE-EN ISO 9001 sertifikası ile müşteri memnuniyetini garantileyen, tutarlı ve sistematik çalışma kapasitemizi belgeliyoruz.
  • Kaliteli makina ve teknoloji tedariği: Yenilikçi teknolojiler ile çalışmakta ve müşterilerimize maksimum kalite garantisi sunmaktayız.
  • Sürekli gelişme ve iyileştirme: Ürün ve çalışma süreçlerimizi geliştirmek, daha iyi çözümler geliştirmek için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları içerisindeyiz.
  • %100 müşteri memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yaklaşmakta ve özel ilgi göstermekteyiz. 
  • Kişisel bilgilerin korunması: Müşterilerimizden gelen bilgileri korumakta ve üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşmamaktayız.
  • Kaliteli İnsan Gücü: Eğitimli, deneyimli, motivasyonu yüksek insan gücü.
  • Aile ortamı: Çlaışanlarımızın tümü kendilerini bir aile mensubu gibi hissederek, ortak bir hedef ve kurum kültürünü paylaşırlar.
  • Yukarıda paylaşmış olduğumuz kalite politikamız, kurum olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmada yol haritası olarak bizlere yol gösterir.
imagen_politica_de_calidad_2_foto


United Barcode Systems, tüm çalışanlarının bu politika çerçevesinde çalışmalarını, bu politikayı kuruluşun tüm düzeylerine yaymaktan, bu politikaya uymak ve gerektiğinde gözden geçirmek ve güncellemekle yükümlüdür. 

 

United Barcode Systems olarak otomatik etiketleme,

kodlama ve markalama sistemlerinde öncü bir firmayız. Misyonumuz,

pazarın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı kalarak verimli, esnek ve

istikrarlı çözümler yaratmak, geliştirmek ve uygulamaktır. 

 

UBS ürünlerine büyük önem veriyor: ekipmanlar, servisler ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

 

Kilit iş ilkesi olarak ekipman performansımız sürekli olarak iyileştiriliyor.

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.