YASAL UYARI

1.İşbu websitesi

UNITED BARCODE SYSTEMS S.L’ye ait olup, UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. tarafından işletilmektedir. Adresi Pol. Ind. ‘Els Garrofers’, 56, Telefon numarası +34 937 540 410, E-mail adresi: info@ubscode.com , Ticari sicil numarası B20501284’tür. Ticari sicil kaydı Barselona, Cilt 46778, Folio 161, Sayfa B-530621.

 

2. WEB İÇERİĞİ VE HİZMET

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. bu Websitesi aracılığıyla, firma ve çalışanları hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca, kullanıcılara iletişim bilgileri (elektronik posta da dahil olmak üzere) vererek, tüm soru,öneri, CV gönderme gibi konularda yardımcı olmaktadır. Bunun dışında, UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. üçüncü parti bilgiler, reklamlar ya da linkler içerebilir. Bu durumda: Üçüncü parti içerikler: UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. genel kanunlar çerçevesinde bu sitelerindeki kendilerine ait içeriklerden sorumludur. Bununla beraber, UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. iletilen veya depolanan üçüncü parti bilgilerini kontrol etmek veya yasadışı faaliyetleri belirten koşulları araştırmak zorunda değildir. Genel kanunlar kapsamındaki bilginin kullanımını kaldırma veya bloke etme yükümlülükleri bundan etkilenmez. Fakat sorumluluk ancak belirtilen ihlalin bilindiği tarihten itibaren geçerlidir. Bu tür ihlallerin bildirilmesiyle UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. içeriği kaldırma hakkına sahip fakat mecbur değildir.

 

Reklam: İşbu websitesinde görülen üçüncü parti reklam içerikleri yalnızca kullanıcı ve reklam veren arasındadır. Kullanıcı, UNITED BARCODE SYSTEMS S.L.’nin üçüncü parti hiç bir içerikten sorumlu olmadığını kabul eder.

 

Linkler: İşbu websitesi aracılığıyla, kullanıcı başka weblerin linklerine ulaşabilir. Bu durumda, kullanıcı UNITED BARCODE SYSTEMS S.L.’nin üçüncü parti bir linkten sorumlu olmadığını kabul eder. Dış web sitelerinin içeriklerinden her zaman kendi ilgili sağlayıcısı veya operatörü sorumludur. Bağlantı yapılan web siteleri bağlantının yapıldığı sırada olası kanun ihlalleri için kontrol edilmiştir. Yasa dışı içerik bulunmamıştır. İhlal konusunda kesin bir kanıt olmadan bağlantı yapılan sayfaların devamlı olarak kontrolü mümkün değildir. UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. ihlallerin kendisine bildirilmesi halinde bu bağlantıları hemen kaldıracaktır. UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. ayrıca bu sitelerin veya içeriklerinin mevcudiyetinden de sorumlu değildir.

 

3. ENDÜSTRİYEL VE ENTELLEKTÜEL TELİF HAKKI

İşbu web sitesinin sayfalarındaki UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. tarafından oluşturulan içerik ve tasarımlar telif hakkına tabidir. Bunların telif hakkı kanuni sınırların ötesinde kopyalanması, işlenmesi, dağıtımı ve herhangi bir biçimde kullanımı için UNITED BARCODE SYSTEMS S.L.’nin yazılı izni gereklidir. İçerik UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. tarafından oluşturulmamışsa üçüncü kişilerin telif hakları gözetilir. Özellikle üçüncü kişilerin içerikleri bu şekilde işaretlenir. Fakat eğer bir kullanıcı telif haklarının ihlalinden haberdar olursa UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. kullanıcıdan bildirimde bulunmasını ister. Bu tür ihlaller kendisine bildirildiğinde UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. içeriği hemen kaldıracaktır.

 

4. GİZLİLİK VE KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI

 

4.1. ANONIM ARAMA VE COOKIES

UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. websitesinde çerez kullanımı olmadığı konusunda kullanıcıları bilgilendirir. Kullanıcı isteği dahilinde, websitesindeki formlara e-mail adresini vermediği sürece, websitesinde tamamen anonim bir şekilde gezinebilir ve bunun için herhangi bir kişisel bilgi istenmeyecektir.

 

4.2 KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L., as the party responsible for the website, makes this document available to its users, for the purpose of complying with the obligations set out in Law 34/2002, of 11 July, on Information Society and Electronic Commerce Services (LSSICE), BOE No. 166, and also to inform all users of the website of its conditions of use.

 

Websitemizde yayınlanan iletişim bilgilerine e-posta yoluyla gönderilen mesajların, kullanıcının e-posta adresine cevap gönderilmesini onayladığını gösterir.

 

5. KULLANICI ZORUNLULUKLARI

 

5.1 KULLANICI SORUMLULUKLARI

Kullanıcı, bu sitede yaptığı gezintinin tüm sorumluluğunun tamamen kendine ait olduğunu kabul eder. İlgili kanun uyarınca, kullanıcının sorumluluklarını yerine getirmediği durumlarda, UNITED BARCODE SYSTEMS S.L.’nin olumsuz sonuçlara maruz kalması sonucunda, kullanıcı sorumlu olacaktır.

 

5.2 YASALARIN YERİNE GETİRİLMESİ

Kullanıcı bu websitenine erişip kullandığında ‘Genel Kullanım Koşulları’nı ve etik kullanımı kabul eder. Bu şekilde kullanıcı, websitesini yasadışı ya da kötü amaçlarla kullanmayacağını, üçüncü parti hakları ve/veya telif haklarını ihlal etmeyeceğini de da teyit eder.

 

5.3 WEBSİTESİNE MÜDAHALE ETMEMEK

Kullanıcı, bu websitesi aracılığıyla (I) üçüncü paritlere ait, kısıtlı ya da yasaklı, (II) yasadışı, tehditkar, sömürücü, nefret içeren, kaba, aşağılayıcı, pornografik, inanç ve dinlere saygısızlık içeren, (III) suç öğesi teşkil eden: (IV) üçüncü partilerden intihal, endüstriyel ve entelektüel bilgi kopyalama, (V) bilişim sistemine zarar verebilecek virüs ve spam (VI) izni olmayan (VII) izinsiz ya da subliminal reklam, (VIII) yanlış ve aldatıcı yönlendirmeler göndermeyeceğini, paylaşmayacağını, yayınlamayacağını garanti ve teyit eder. Kullanıcı, (I) websitesinin içeriğine ve/veya sunucusuna herhangi bir müdahalede bulunamayacağını, kurallarına uyacağını, (II) websitesi aracılığıyla izinsiz olarak başka sitelere erişmeye teşebbür etmeyeceğini, (III) diğer üyelerin kullanımını kısıtlayacak davranışlarda bulunmayacağını, (IV) sahte kimlikle başka firma ve kişileri temsil etmeyeceğini, (V) haksız rekabet içeren davranışlar göstermeyeceğini garanti ve teyit eder.

 

5.4 İYİ NİYET

Kullanıcı UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. ‘den ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi alabilir ya da websitesindeki herkese açık içeriğinden yararlanabilir. Her iki durumda da yayınlanan koşullara uymak ve iyi niyetli davranmak durumundadır.

 

6. SORUMLULUK KISITLAMASI

 

6.1 WEB SİTESİNİN ÇALIŞIR DURUMDA OLMASI

UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. websitesinin ve link kurduğu diğer websitelerinin çalışır durumda olmaları ve sürekliliklerini garanti etmez. Bunun yanısıra şu durumlardan kaynaklanan zararlardan UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. sorumlu değildir: (I) Websitesinin ve link kurduğu diğer websitelerinin erişilebilirliğinin kısıtlı olma durumu, (II) Hat yoğunluğu, bağlantı hataları, bloke olma durumu, informatik hatalar sonucu erişilebilirliğin kısıtlanması, ve (III) UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. websitesinin kontrolünü izinsiz bir şekilde ele geçiren üçüncü partilerin yol açtığı zararlar. UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. websitesinde yayınladığı tüm içerikleri virüs filtresi kontrolünden geçirmektedir. Bunun yanında, UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. üçüncü partilerden kaynaklanan bir virüs olmadığını, dosyalarınızın, e-mail adreslerinizin herhangi bir virüsten zarar görmeyeceğin garanti etmez. Sonuç olarak, kullanıcının sisteminde, dosyalarında ya da e-mail adresinde meydana gelebilecek virüs kaynaklı hasarlardan UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. sorumlu değildir. UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. websitesine erişimi, önceden haber vermeksizin kesmek ve kısıtlamak hakkını saklı tutar.

 

6.2 İÇERİK VE HİZMET KALİTESİ

UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. spesifik bir kullanım için yararlı ya da yeterli olmayan içerikten sorumlu değildir. Ayrıca, kullanıcının eksik ya da yanlış bilgi nedeniyle maruz kalabileceği zararlardan da sorumlu değildir. Ancak, web içeriğini ve verilen bilgilerin doğruluğunu periyodik olarak kontrol edip, güncelleyecektir.

 

6.3 KULLANIM

UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. web içeriğinin kullanıcı tarafından kullanım şeklinden ve bundan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

 

6.4 DİĞER WEBSİTELERİNİN LİNKLERİ

Üçüncü partilerin sitelerine giden linkler yayınlanması durumunda, bu linklerin içeriğinin kullanımının ve kullanım koşullarının yerine getirilmesinin sorumluluğu yalnızca kullanıcıya aittir. Kullanıcı, UNITED BARCODE SYSTEMS S.L.’nin bu linklerin kullanımından kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul eder. UNITED BARCODE SYSTEMS S.L. bu linklerde verilen bilgi ve içeriğin zararlı olduğunu farketmesi halinde, gereken titizliği gösterecek ve en yakın zamanda, bağlantıyı kaldıracaktır.

 

7. İHLAL DURUMUNDA ALINACAK TEDBİRLER

UNITED BARCODE SYSTEMS S.L, bu yasal uyarının herhangi bir maddesinin ihlal edilmesi durumunda, ilgili kanunların tüm yükümlülüklerini uygulama hakkını saklı tutar.

 

8. KISMİ HÜKÜMSÜZLÜK

Bu yasal uyarının bir kısmının hükümsüz ilan edilmesi, kendi içinde bağlantılı olan diğer maddeleri hükümsüz kılmaz ve kendi içlerinde bağlantılı olarak geçerli olmaya devam ederler.

 

9. MEVZUAT VE YARGI

Bu web sitesi hizmeti ve yasal uyarı, websitesinden kaynaklanabilecek tüm sorunları çözüm teşkil edecek şekilde İspanyol Mevzuatınca oluşturulmuş olup, yargı mercii Barcelona şehri mahkemeleridir.

 

 

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.