Hat Sonu Palet Etiketleme

Palet etiketleme sistemlerimiz, paletin 3 tarafına kadar etiketleme yapabilme kapasine sahiptir. Her tip palet etiketlemeye uygun bir çözümümüz bulunmaktadır (Europalet, Universal Palet, Yarım Palet, Üst üste dizilmiş palet, değişken yüksekliklerde paletler).

  • PAYLAŞ:

Her üretim hattı, uluslararası, yerel ya da markasal normlara göre paletlerin etiketlendiği ve bu şekilde lojistik izlenebilirliğin sağlandığı bir hat sonuna sahiptir.

UBS LABMAN yazılımı ile, farklı hatlardan gelen paletleri tanımlayabilir, etiketleri sıraya koyabilir, tüm bu bilgileri müşterinin ERP sistemine gönderebilir, her bir lojistik ünite için ayrı etiket oluşturabilir ve tüm bunların sonucu olarak, kaliteli bir lojistik, depolama, nakliyat ve izlenebilirlik süreci garantileyebiliriz. Her üretim hattı, uluslararası, yerel ya da markasal normlara göre paletlerin etiketlendiği ve bu şekilde lojistik izlenebilirliğin sağlandığı bir hat sonuna sahiptir. Daha fazla gör

 

İLGİLİ ÜRÜNLER

Gerçek zamanlı, 1, 2 veya 3 taraflı Yaz & Yapıştır Palet Etiketleme.

APL 80 Series

Yeni Çift Taraflı Yaz & Yapıştır Otomatik  Palet Etiketleme Sistemi. GS1 global kodlama ve izlenebilirlik standartlarını karşılamak üzere üretilmiştir.

APL 60 Serisi

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.