HAKKIMIZDA

 
Manufacturers

Üretici

Endüstriyel etiketleme, kodlama ve markalama sistemleri, sarf malzeme ve yazılım çözümleri üreticisi.

 
Integration

Entegrasyon

Sistemlerimiz, müşterilerimizin üretim hatlarının ihtiyaçları ve uluslararası üretim, ambalaj ve etiketleme standartları göz önünde bulundurularak, entegre edilir.

 
 
Stability

Güvenilirlik

Güvenilirlik ve dayanıklılık ilkesiyle geliştirip, ürettiğimiz sistemler ile müşterilerimize çözüm sunarken, en az maliyetle, en iyi etiketleme, kodlama ve markalamayı garantiliyoruz.

 
 
Global presence

Uluslararası Marka

Gıda & içecek, ilaç, kozmetik, yapı malzemeleri ve diğer sektörlerde hizmet vermekte ve dünya devi birçok firmanın çözüm ortaklığını yapmaktayız.

 

BİZİ TANIYIN

 

UBS 1994 yılında özel sermaye ile San Sebastian – Giupuzcua (İspanya)’da kurulmuş olup, merkez ofisi Vilassar de Mar, Barselona (İspanya)’dadır. Stratejik partnerlerimiz, distribütörlerimiz ve direkt ofislerimizle 60’den fazla ülkede hizmet vermekteyiz. Teknoloji, kalite ve mükemmellik tutkumuz ile müşterilerimizin Etiketleme, Kodlama ve Markalama ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam ediyoruz.

 

Bizi seçmelerinin birçok nedenlerinden bazıları:

 

  • 60’den fazla ülkede faaliyet.
  • 30 yılı aşkın sektör deneyimi.
  • Yüksek kaliteli kodlama.
  • Tüm ERP sistemleri ile kolay entegrasyon.
  • Yüksek çözünürlüklü Inkjet sistemlerimizde düşük mürekkep sarfı.
  • Minimum bakım-onarım masrafı
  • Uluslararası GS1 standartlarında kodlama ve etiketleme. 

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.