Etik Davranış Kuralları

 

UNITED BARCODE SYSTEMS LTD. ŞTİ. (bundan sonra ‘Kurum’ ya da ‘’UBS’’ olarak anılacaktır) iş faaliyetinin gerçekleştirilmesinde etik, entegre ve profesyonel davranış standartlarını sağlamayı amaçlayan kurumsal yönetim modeline sahiptir.  

 

Bu nedenle UBS, sorumluluk bilinci ve şeffaflığı teşvik etmek için birtakım ilke ve kurallar belirlemiştir. Bu Etik ve Davranış Kuralları, mevcut organizasyonel işleyişin ve şirket faaliyetinin yasalara uygun olmasını sağlayan ilkeleri belirlemektedir. 

 

Bu nedenle UBS Etik ve Davranış Kurallarına bağlı kalarak, tüm çalışanlarının mesleki faaliyetlerinde rehberlik eder ve mesleki aktivelerini gerçekleştirirken uyması gereken bu kurallar şirketin yasalara ve yasaların koruduğu etik değerlere bağlılık taahhüdünü temsil eden şirket içi politika, norm ve prosedürlerine uygulanır. 

 

compliance_1

UBS Etik ve Davranış Kuralları, tüm çalışanlarının davranışlarında uyması gereken temel unsurları belirlemeyi ve bu şekilde şeffaf, sorumluluk sahibi bir çalışma ortamı ve müşteri, tedarikçi, rakip firma ilişkilerinde ve genel olarak toplumda doğru davranışlar sergilemeyi hedefler.

 

Tüm United Barcode Systems çalışanları ve şirketleri içerisinde mevzuata uygunluk ve etik davranışları teşvik etmektedir. Bütünlük kültürümüzü güçlendirmemize ve değerlerimize bağlı kalmamıza yardımcı olun.

 

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.