UVLED Kürleme Sistemini Kullanarak Doğrudan Kodlama

Mükemmel damla kalitesini sağlayan mürekkep sıcaklığı ve viskozite kontrol sistemi, anında kürleme özelliğine sahip bu yenilikçi teknolojiyle birlikte az mürekkep sarfı ve mükemmel baskı kalitesi sağlar.

  • PAYLAŞ:

Entegre edilmiş güvenlik sistemi UVLED On Board Security System® (OBSS): Operatöre güvenli bir kullanım sağlamak için hatta nadiren gerçekleşen aydınlanmayı önler.

UBS UVLED kürleme mürekkepleri, ambalajlı materyalin dış tabakasında polimerize edilir ve aynı zamanda keskin ve yüksek kontrastlı baskı sağlarken ürünle temas etmez.


UBS PWM, genişlik modülasyonu:
Hız değişimine bağlı olarak otomatik aydınlatma gücünü ayarlama. Yüzeyi hasardan korur.

 

Yazıcı kafası ve yüzey arasında maksimum 3 mm boşluk bırakarak 50 m/dk hızında baskı yapabilme kapasitesine sahip kompakt tasarımı ve belirtilen tüm özellikleri sayesinde pazardaki en iyi seçenek haline gelmektedir.

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.