MİSYON, VİZYON VE DEĞERLER

Misión

MİSYON

 

Müşterilerimizin üretim süreçlerini, deneyim ve tecrübelerimizle iyileştirmek, esnek ve güvenilir etiketleme, kodlama ve markalama sistemleri sunarak, üretim maliyetlerini düşürmeye yardımcı oluyoruz. Ürün, koli, palet etiketleme ve kodlama çözümü sunarken yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve uzun süreli iş birlikleri kuruyoruz. United Barcode Systems, sadece etiketleme, kodlama, markalama sistemleri üreticisi değil, aynı zamanda teknolojik çözüm ortağınızdır.

Visión

VİZYON

 

Ürün takip çözümü ihtiyacı duyan bütün firmalar için ilk seçenek olmaya çalışıyoruz. Dünyanın her yerinde, her sektörden firmaya, sürekli değişen normlar ve düzenlemelerle, her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen piyasada, ürün kodlama ve takibi konusunda çözümler sunuyoruz.

Valores

DEĞERLER

 

Kitlesel sorumluluk bireysel sorumluluk ile başlar. Başarımızın temeli dürüstlük ve sıkı çalışmaya dayanmaktadır. Ürün, yenilik, mükemmellik, estetik ve verimlilik tutkumuz, sonuca ulaşmayı ve her daim yeteneklerimizi geliştirmemizi mümkün kılan değerlerimizden bazılarıdır.

‘’Tutku, sonuca ulaşmadan önce sonuçları öngörmeyi sağlar’’

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.