United Barcode Systems Interpack Düsseldorf 2023’te yeni cihazlarını tanıtacak

 
Devrim niteliğindeki lansmanımızla kodlama ve markalama sektörünü nasıl değiştirdiğimize tanık olun. Ekibimizle bir toplantı planlayın! Bizi hangi bölgeden ziyaret edeceksiniz?

  

Interpack, ambalaj sektöründeki faaliyet gösteren şirketlerin mutlaka katılması gereken ve inovasyonlarına önemli katkı sağlayan bir fuardır. Her 3 yılda bir düzenlenen bu fuarın sunduğu hizmetler ve avantajlar benzersizdir.

 

2017 yılında katılımcı sayısı 160'tan fazla ülkeden 2.865 şirket ve 170.500 ziyaretçi ile fuar için etkileyici bir rekor olmuştur.

 

UBS'i 4-10 Mayıs 2023 tarihleri arasında Düsseldorf'ta ziyaret ederek yeni cihazlarımızın ve mevcut ürünlerimizin en son sürümlerini inceleyebilirsiniz. Bizi E65 numaralı standımızda, salon 08B'de bulabilirsiniz. Sizi orada görmek için sabırsızlanıyoruz!

  • PAYLAŞ:

İLGİLİ

AVRASYA AMBALAJ FUARI İSTANBUL 2022 – AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ FUARI

Fuar, 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da olacak ve 4 gün sürecek. United Barcode Systems 12. Salon, #1203A numaralı stantta ç&oum

PACK EXPO Connects 2020

PACK EXPO Connects 2020 is a brand new live, web-based event like no other. Complete with live chats, live product and machinery demos, and engaging educational op

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.