AVRASYA AMBALAJ FUARI İSTANBUL 2022 – AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ FUARI

Avrasya Ambalaj Fuarı, paketleme makineleri, paketleme malzemeleri, kaplar, plastik işleme makineleri ve daha pek çok konuda en son gelişmelerin sergilendiği ticaret fuarıdır.  

 

Fuar, 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da olacak ve 4 gün sürecek. United Barcode Systems 12. Salon, #1203A numaralı stantta çözümlerini sunacak.

 

Ziyaretçiler, üretim hatlarındaki maliyetleri düşürmek, israfın önüne geçmek ve verimi artırmak için gereken yeni ekipman, teknoloji ve malzemeleri bu fuarda bulabilir.

 

UBS ekibi, herhangi bir ürünün, kutunun, ambalajın ve/veya paletin canlı olarak tanımlanması için size en son teknolojiyi gösterecek, böylece herhangi bir yüzeye baskının yüksek baskı çözünürlüğünü, yüksek hızını ve mükemmel uyarlanabilirliğini kontrol edebilirsiniz.

 

Sistemlerimizi canlı olarak görme fırsatını kaçırmayın. Etiketleme, kodlama ve markalama sistemlerimizle sizleri 12. Salon, #1203A numaralı stantımıza bekliyoruz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi iletişime geçin.

  • PAYLAŞ:

İLGİLİ

United Barcode Systems Interpack Düsseldorf 2023’te yeni cihazlarını tanıtacak

UBS, 4-10 Mayıs 2023 tarihleri arasında Düsseldorf Ticaret Fuarı’nda yeni cihazlarını ve mevcut ürünlerin güncel versi

PACK EXPO Connects 2020

PACK EXPO Connects 2020 is a brand new live, web-based event like no other. Complete with live chats, live product and machinery demos, and engaging educational op

Newsletter

UNITED BARCODE SYSTEMS, S.L. as the data controller will process your data for the purpose of replying to your query or request. You may access, rectify and erase your data, and also exercise other rights by consulting the additional detailed information on data protection in our Gizlilik politikası.